спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A258.10 |
| за номер артикул | 09.A258.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,6 mm |
| височина | 45,5 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 27603
|
|
ATE 24012407061
|
|
BOSCH 0986478774
|
|
Brake ENGINEERING DI956198
|
|
BRECO BS8690
|
|
FERODO DDF1577
102.26 €
-20%
81.81 €
|
|
METELLI 230787
|
|
sbs 17528
|
|
sbs 1815203403
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92130800
|
|
TRW DF4158
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
VALEO 186823
|
|
HYUNDAI 5171238100
|
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 160 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 136 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 116 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 114 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 143 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai COUPE (RD) | 135 коня | бензин |
