спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A295.11 |
| за номер артикул | 09.A295.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 73,6 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 120 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25168V
|
|
ATE 24012401971
|
|
ATE 24032401971
|
|
ATE 24112401971
|
|
BOSCH 0986479216
|
|
BOSCH 0986AB6411
|
|
Brake ENGINEERING DI956509
|
|
BRECO BV8778
|
|
FERODO DDF1536
106.96 €
-20%
85.57 €
|
|
METELLI 230870C
|
|
sbs 17662
|
|
sbs 1815201555
47.99 €
-0%
47.99 €
|
|
sbs 1815201580
66.75 €
-0%
66.75 €
|
|
TEXTAR 92137700
84.88 €
-20%
67.9 €
|
|
TRW DF4459
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VALEO 197048
|
|
BMW 34116764643
|
|
BMW 34116772669
|
|
BMW 34116783752
|
|
BMW 34116854998
|
| BMW 3 (E90) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 116 коня | дизел |
| BMW Z4 (E89) | 184 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E93) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 122 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E91) | 122 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 173 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 218 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 177 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 115 коня | бензин |
| BMW Z4 (E89) | 204 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 163 коня | бензин |
| BMW 1 купе (E82) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E92) | 163 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E92) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 197 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 177 коня | дизел |
| BMW Z4 (E89) | 156 коня | бензин |
