спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A422.10 |
| за номер артикул | 09.A422.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| височина | 48 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012802141
|
|
BOSCH 0986479266
|
|
Brake ENGINEERING DI956683
|
|
FERODO DDF1601
130.38 €
-20%
104.3 €
|
|
sbs 17770
|
|
sbs 1815201952
137.99 €
-0%
137.99 €
|
|
sbs 1815203730
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
TEXTAR 92156900
71.19 €
-20%
56.95 €
|
|
VALEO 197188
|
|
ZIMMERMANN 440311600
|
|
CITROEN 424921
|
|
CITROEN 424987
|
|
CITROEN 4249J9
|
|
FIAT 1401416880
|
|
FIAT 9404249878
|
|
FIAT 9467548387
|
|
PEUGEOT 424920
|
|
PEUGEOT 424987
|
|
PEUGEOT 4249J9
|
|
TOYOTA SU001A1063
|
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Toyota PROACE фургон/комби | 90 коня | дизел |
| Toyota PROACE фургон/комби | 128 коня | дизел |
| Toyota PROACE фургон/комби | 163 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
