спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A532.10 |
| за номер артикул | 09.A532.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| височина | 47,3 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HYUNDAI 517122Y000
|
|
HYUNDAI 517123K100
|
|
HYUNDAI 517123K110
|
|
HYUNDAI 517123K150
|
|
HYUNDAI 517123K160
|
|
KIA 517122Y000
|
|
KIA 517123K100
|
|
KIA 517123K110
|
|
KIA 517123K150
|
|
KIA 517123K160
|
| Kia SPORTAGE (SL) | 135 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 116 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 184 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 135 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 177 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 233 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 144 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 250 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 165 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 235 коня | бензин |
| Kia OPTIMA | 170 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 150 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 163 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 163 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 184 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 163 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 163 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 136 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 190 коня | бензин/ електро |
| Hyundai i40 (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 178 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 136 коня | дизел |
| Kia CARENS IV | 135 коня | бензин |
| Kia CARENS IV | 177 коня | бензин |
| Kia CARENS IV | 116 коня | дизел |
| Kia CARENS IV | 136 коня | дизел |
| Kia CARENS IV | 166 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 166 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 166 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 166 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 166 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 174 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 165 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 141 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 141 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 165 коня | бензин |
