спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A630.10 |
| за номер артикул | 09.A630.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 296 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29 mm |
| минимална дебелина | 27,4 mm |
| височина | 51,5 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 125 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 96625948
|
|
AP 25146
|
|
ATE 24012901011
|
|
BOSCH 0986479267
|
|
Brake ENGINEERING DI956756
|
|
BRECO BS8755
|
|
FERODO DDF1625
144.18 €
-20%
115.35 €
|
|
sbs 17763
|
|
sbs 1815203665
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
TEXTAR 92165400
71.73 €
-20%
57.39 €
|
|
TRW DF7466
|
|
VALEO 197190
|
|
CHEVROLET 20955857
|
|
CHEVROLET 96625948
|
|
OPEL 4808848
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
