спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A712.10 |
| за номер артикул | 09.A712.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 74 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 140 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25167V
|
|
ATE 24012402131
|
|
BRECO BV8777
|
|
ZIMMERMANN 150343820
|
|
BMW 34216765889
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 211 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
