спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A738.14 |
| за номер артикул | 09.A738.14 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 45,6 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012402151
|
|
BREMBO 09A73811
|
|
ZIMMERMANN 440312220
|
|
CITROEN 1606375780
|
|
CITROEN 424959
|
|
CITROEN 4249F3
|
|
MITSUBISHI 4615A006
|
|
MITSUBISHI 4615A113
|
|
MITSUBISHI MR128659
|
|
MITSUBISHI MR205215
|
|
PEUGEOT 1606375780
|
|
PEUGEOT 424958
|
|
PEUGEOT 4249F3
|
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 147 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 177 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 177 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 140 коня | дизел |
| Citroen C-CROSSER ENTERPRISE | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 201 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 241 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 126 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 162 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Citroen C-CROSSER (EP_) | 156 коня | дизел |
| Peugeot 4007 (GP_) | 156 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 156 коня | дизел |
| Peugeot 4007 (GP_) | 170 коня | бензин |
| Citroen C-CROSSER (EP_) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 241 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) | 121 коня | бензин/ електро |
