спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A760.11 |
| за номер артикул | 09.A760.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| височина | 57,5 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 130 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0004231212
|
|
MERCEDES-BENZ 2044230712
|
|
AP 25176V
|
|
ATE 24012002081
|
|
BRECO BV8786
|
|
TRW DF4864S
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
ZIMMERMANN 400365720
|
| Mercedes C-CLASS (W204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 265 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 265 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 252 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 265 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 252 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 408 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 408 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 265 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 272 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 272 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 272 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 292 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 231 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 388 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 252 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 333 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 333 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 252 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 252 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 252 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 258 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 333 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 333 коня | бензин |
