спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A761.11 |
| за номер артикул | 09.A761.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 44,2 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 120 |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202481
|
|
BOSCH 0986479437
|
|
Brake ENGINEERING DI956671
|
|
BREMBO 09A76111
|
|
FERODO DDF1617
30.64 €
-20%
24.51 €
|
|
sbs 17865
|
|
sbs 1815201582
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
TRW DF4799
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
VALEO 197074
|
|
MINI 34116774985
|
|
MINI 34116858651
|
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI купе (R58) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 95 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 112 коня | дизел |
