спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A829.21 |
| за номер артикул | 09.A829.21 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 340 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 30 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 100 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25330
|
|
BOSCH 986479093
|
|
BRECO BS8940
|
|
ZIMMERMANN 440312720
|
|
CITROEN 4249F6
|
|
PEUGEOT 4249F6
|
| Citroen DS4 | 200 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 112 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел/електро |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 180 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 114 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 136 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 136 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 115 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 165 коня | бензин/ електро |
| Citroen DS5 | 150 коня | дизел/електро |
| Citroen DS5 | 120 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 150 коня | дизел |
| Citroen DS4 | 180 коня | дизел |
