спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A913.14 |
| за номер артикул | 09.A913.14 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 46,2 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 103 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202401
|
|
TRW DF4842
51 €
-20%
40.8 €
|
|
ZIMMERMANN 590259400
|
|
DAIHATSU 435120D060000
|
|
TOYOTA 435120D060
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 95 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 90 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 100 коня | бензин |
