спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.B025.10 |
| за номер артикул | 09.B025.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 52 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 140 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31277342
|
|
VOLVO 31381986
|
|
ATE 24013002121
|
|
BREMBO 09B02511
|
|
ZIMMERMANN 610371720
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 136 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 245 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 329 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 230 коня | дизел |
