спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.B039.1X |
| за номер артикул | 09.B039.1X |
| вид на спирачния диск | надупчен/ вътр. вентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29,5 mm |
| минимална дебелина | 28,2 mm |
| височина | 51,7 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 120 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012901021
|
|
BREMBO 09B03911
|
|
TRW DF6014S
156.46 €
-20%
125.16 €
|
|
ZIMMERMANN 100333220
|
|
AUDI 8K0615301K
|
|
AUDI 8K0615301M
|
| Audi Q5 (8R) | 211 коня | бензин/ електро |
| Audi Q5 (8R) | 136 коня | дизел |
| Audi Q5 (8R) | 143 коня | дизел |
| Audi A5 (8T3) | 354 коня | бензин |
| Audi Q5 (8R) | 211 коня | бензин |
| Audi Q5 (8R) | 170 коня | дизел |
| Audi Q5 (8R) | 240 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 333 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8K5, B8) | 333 коня | бензин |
| Audi Q5 (8R) | 270 коня | бензин |
| Audi A5 кабриолет (8F7) | 333 коня | бензин |
| Audi Q5 (8R) | 180 коня | бензин |
| Audi Q5 (8R) | 143 коня | дизел |
| Audi A5 Sportback (8TA) | 333 коня | бензин |
