спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.B356.21 |
| за номер артикул | 09.B356.21 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 45,5 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 13502059
|
|
AP 25532
|
|
BOSCH 0986479666
|
|
BRECO BS9142
|
|
TRW DF6629
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
ZIMMERMANN 430263120
|
|
CHEVROLET 13502059
|
|
OPEL 13502059
|
|
OPEL 569091
|
| Opel MOKKA | 140 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 140 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 116 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 131 коня | дизел |
| Opel MOKKA | 131 коня | дизел |
| Chevrolet TRAX | 116 коня | бензин |
| Chevrolet TRAX | 140 коня | бензин |
| Chevrolet TRAX | 131 коня | дизел |
| Chevrolet TRAX | 131 коня | дизел |
| Chevrolet TRAX | 140 коня | бензин |
| Opel MOKKA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet TRAX | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel MOKKA | 136 коня | дизел |
| Opel MOKKA | 136 коня | дизел |
| Opel MOKKA | 110 коня | дизел |
