спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.B569.11 |
| за номер артикул | 09.B569.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 330 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 71,2 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25355V
|
|
ATE 24012002341
|
|
BOSCH 0986479727
|
|
BRECO BV8965
|
|
TRW DF6352S
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
ZIMMERMANN 150349520
|
|
BMW 34206790362
|
|
BMW 34206868936
|
| BMW X3 (F25) | 258 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 258 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 313 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 306 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 245 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 136 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 190 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 184 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 245 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 306 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 190 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 258 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 313 коня | дизел |
