спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.B614.10 |
| за номер артикул | 09.B614.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 321 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| височина | 49 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| брой на дупките | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25362
|
|
ATE 24012802481
|
|
BOSCH 0986479786
|
|
BRECO BS8972
|
|
TRW DF7973
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
ZIMMERMANN 285351620
|
|
HYUNDAI 517122P700
|
|
HYUNDAI 517122W700
|
|
KIA 517122P700
|
|
KIA 517122W700
|
| Kia SORENTO II (XM) | 150 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 174 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai GRAND SANTA FE | 197 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 192 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 192 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 150 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 192 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 192 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 192 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 192 коня | бензин |
| Kia SORENTO III | 200 коня | дизел |
