спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.B746.61 |
| за номер артикул | 09.B746.61 |
| вид на спирачния диск | надупчен/ вътр. вентилиран |
| диаметър | 344 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| височина | 64,5 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 130 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0004211412
|
|
MERCEDES-BENZ 2074210012
|
|
AP 25390V
|
|
BOSCH 0986479764
|
|
BRECO BV9000
|
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 333 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 333 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 333 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 333 коня | бензин |
