спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.C138.11 |
| за номер артикул | 09.C138.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 48,5 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31262719
|
|
VOLVO 31362412
|
|
AP 25442
|
|
ATE 24012501621
|
|
BRECO BS9052
|
|
TRW DF4424
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
ZIMMERMANN 250135320
|
| Volvo C30 | 115 коня | дизел |
| Volvo C30 | 150 коня | дизел |
| Volvo C30 | 177 коня | дизел |
| Volvo C70 II кабриолет | 150 коня | дизел |
| Volvo C70 II кабриолет | 177 коня | дизел |
| Volvo C70 II кабриолет | 140 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 170 коня | бензин |
| Volvo C70 II кабриолет | 180 коня | дизел |
| Volvo C30 | 100 коня | бензин |
| Volvo C30 | 125 коня | бензин |
| Volvo C30 | 145 коня | бензин |
| Volvo C30 | 170 коня | бензин |
| Volvo C30 | 220 коня | бензин |
| Volvo C30 | 109 коня | дизел |
| Volvo C30 | 136 коня | дизел |
| Volvo C30 | 180 коня | дизел |
| Volvo C30 | 230 коня | бензин |
| Volvo C30 | 125 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo C30 | 163 коня | дизел |
| Volvo C70 II кабриолет | 136 коня | дизел |
| Volvo C30 | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo C70 II кабриолет | 163 коня | дизел |
| Volvo C30 | 112 коня |
