спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0413V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 257 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACDelco AC2207D
|
|
APEC braking DSK514
|
|
BENDIX 561795B
|
|
BLUE PRINT ADM54336
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
BORG & BECK BBD4995
|
|
BOSCH 0986478638
|
|
Brake ENGINEERING DI955284
|
|
BREMBO 09677110
|
|
DELPHI BG2804
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FERODO DDF495
41.47 €
-20%
33.18 €
|
|
FIRST LINE FBD498
|
|
fri.tech. DF296
|
|
FTE BS4294
|
|
LPR M5741V
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
LUCAS DF2702
|
|
METZGER 61841
|
|
MINTEX MDC659
|
|
MOTAQUIP LVBD700Z
|
|
NATIONAL NBD520
|
|
NIPPARTS J3303043
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NK 203230
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
PAGID 50202
|
|
QUINTON HAZELL BDC4294
|
|
sbs 1815203230
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
SOLID AUTO (UK) M206024V
|
|
ST-TEMPLIN 011442121078
|
|
TEXTAR 92061600
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
TRUSTING DF296
45.94 €
-0%
45.94 €
|
|
TRW DF2702
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
ZIMMERMANN 370306800
|
|
ZIMMERMANN 370306800
|
|
FORD F1CZ1125B
|
|
FORD F2CZ1125A
|
|
FORD F3CZ1125A
|
|
MAZDA B5303325XB
|
|
MAZDA B5303325XD
|
|
MAZDA B5303325XE
|
|
MAZDA BB7E3325XA
|
|
MAZDA BB7E3325XC
|
|
MAZDA BB7E3325XD
|
|
MAZDA BR743325X
|
|
MAZDA BW8Y33251
|
|
MAZDA F1ZZ1125B
|
|
MAZDA F2ZZ1125B
|
|
MITSUBISHI B5303325XC
|
|
MITSUBISHI BB7E3325XB
|
| Mazda 323 S IV (BG) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 84 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 88 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 133 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 107 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 129 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 82 коня | дизел |
| Mazda 323 C IV (BG) | 185 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 163 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 P V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 140 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 140 коня | бензин |
