спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0415 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 34 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 3 |
| външен диаметър | 231 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16874
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
ABE C43012ABE
19.86 €
-20%
15.89 €
|
|
ACDelco AC3097D
|
|
AP 15371
|
|
APEC braking DSK304
|
|
ASHUKI M61005
|
|
ATE 24010901271
|
|
BENDIX 561872B
|
|
BLUE PRINT ADM54339
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
BORG & BECK BBD4370
|
|
BORG & BECK BBD5065
|
|
BOSCH 0986478242
|
|
Brake ENGINEERING DI955283
|
|
BRECO BS7571
|
|
BRECO BS7571
|
|
BREMBO 08737810
|
|
CIFAM 800664
|
|
DELPHI BG2803
16.62 €
-20%
13.3 €
|
|
FERODO DDF525
41.18 €
-20%
32.94 €
|
|
FIRST LINE FBD806
|
|
fri.tech. DF106
|
|
FTE BS3961
|
|
GIRLING 6030884
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3313012
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
JURID 561872J
|
|
KAVO PARTS BR4745
|
|
LPR M5731P
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
LUCAS DF3088
|
|
MAPCO 15537
|
|
METELLI 230664
|
|
METZGER 15371
|
|
MEYLE 35155230008
|
|
MEYLE 35155230008
|
|
MINTEX MDC772
|
|
MOTAQUIP LVBD925Z
|
|
NATIONAL NBD523
|
|
NIPPARTS J3313012
18.64 €
-20%
14.91 €
|
|
NK 203239
|
|
PAGID 50254
|
|
QH Benelux HP57799
|
|
QUINTON HAZELL BDC3961
|
|
QUINTON HAZELL HP57799
|
|
REMSA 61119
|
|
REMSA 6111900
|
|
ROADHOUSE 61119
|
|
ROADHOUSE 6111900
|
|
sbs 1815203239
18.07 €
-0%
18.07 €
|
|
SOLID AUTO (UK) M206026S
|
|
ST-TEMPLIN 011442121116
|
|
TEXTAR 92096600
|
|
TRISCAN 812050134
|
|
TRISCAN 812050134
|
|
TRUSTING DF106
26.64 €
-0%
26.64 €
|
|
TRW DF3088
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
VILLAR 628135
|
|
WOKING D6111900
|
|
MAZDA B46126251C
|
|
MAZDA B46126251D
|
|
MAZDA B4Y226251C
|
|
MAZDA NA0126251A
|
|
MITSUBISHI NA0126251C
|
| Mazda 323 S IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 163 коня | бензин |
| Mazda 323 S IV (BG) | 163 коня | бензин |
