спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC1720V |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 79,7 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 320 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17598
|
|
ACDelco AC2736D
|
|
AP 24932
|
|
APEC braking DSK2368
|
|
ATE 24012202241
|
|
BENDIX 562327B
|
|
BORG & BECK BBD5136
|
|
BOSCH 0986479166
|
|
Brake ENGINEERING DI956480
|
|
BRECO BS8551
|
|
BRECO BS8551
|
|
BREMBO 09957310
|
|
CAR 1421056
|
|
CIFAM 800813C
|
|
DELPHI BG3943
65.21 €
-20%
52.17 €
|
|
E.T.F. 196813
|
|
FARCOM 231291
|
|
FEBI BILSTEIN 24809
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
FERODO DDF1297
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
FIRST LINE FBD1597
|
|
FREMAX BD2218
|
|
fri.tech. DF1078
|
|
FTE BS7070
|
|
GIRLING 6043882
|
|
JURATEK BMW141
|
|
JURID 562327J
109.06 €
-20%
87.25 €
|
|
KAGER 371117
|
|
LPR B2019V
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351067760500
|
|
MAGNETI MARELLI 351068000000
|
|
MAGNETI MARELLI 360406000000
|
|
MAGNETI MARELLI 360406004500
131.42 €
-20%
105.14 €
|
|
MAPCO 25788
|
|
METELLI 230813C
|
|
METZGER 24932V
|
|
METZGER 24932V
|
|
MEYLE 3155233075
|
|
MEYLE 3155233075
|
|
MINTEX MDC1720
|
|
MOTAQUIP LVBD1181Z
|
|
NATIONAL NBD1334
|
|
NK 201565
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
NK 311565
|
|
OPEN PARTS BDR223520
|
|
OPTIMAL BS7598
|
|
PAGID 54416
|
|
PEX 140803
|
|
PILENGA V805
|
|
QH Benelux HP58270
|
|
QUINTON HAZELL BDC5508
|
|
QUINTON HAZELL HP58270
|
|
REMSA 69791
|
|
REMSA 697910
|
|
ROADHOUSE 69791
|
|
ROADHOUSE 697910
|
|
SASIC 6106049
|
|
sbs 1815201565
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
sbs 1815311565
|
|
SIMER D2169
|
|
ST-TEMPLIN 010234118147
|
|
SWAG 20924809
|
|
SWAG 20924809
|
|
TEXTAR 92141600
|
|
TEXTAR 92141603
86.92 €
-20%
69.54 €
|
|
TOPRAN 501193
|
|
TOPRAN 501193
|
|
TRISCAN 812011170
|
|
TRISCAN 812011170
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834079
|
|
TRUSTING DF1078
|
|
TRW DF4388
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
VAICO V2080064
|
|
VALEO 197251
|
|
WOKING D697910
|
|
ZIMMERMANN 150343220
|
|
BMW 34213332217
|
|
BMW 34213332217
|
| BMW X3 (E83) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 211 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
