спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC1830V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 47 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 4 |
| външен диаметър | 280 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17707
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
ABE C38020ABE
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
ACDelco AC2847D
|
|
AP 25109E
|
|
AP 25109E
|
|
APEC braking DSK2486
|
|
ATE 24012202521
|
|
ATE 24012202521
|
|
BLUE PRINT ADK84326
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BORG & BECK BBD4586
|
|
BOSCH 0986479403
|
|
Brake ENGINEERING DI956646
|
|
BRECO BS8718
|
|
BRECO BS8718
|
|
BREMBO 09A29614
|
|
CAR 1421191
|
|
CIFAM 800895C
|
|
DELPHI BG4093
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
E.T.F. 190153
|
|
FEBI BILSTEIN 29310
44.02 €
-20%
35.22 €
|
|
FERODO DDF1620
104.61 €
-20%
83.69 €
|
|
FIRST LINE FBD1686
|
|
FREMAX BD6041e
|
|
fri.tech. DF1223
|
|
FTE BS7150
|
|
GIRLING 6047411
|
|
JAPANPARTS DI820
|
|
JAPANPARTS DI820
|
|
KAISHIN CBR316
|
|
LPR F2012V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406000000
|
|
MAGNETI MARELLI 360406070800
|
|
MAPCO 25103
|
|
METELLI 230895C
|
|
METZGER 25109E
|
|
METZGER 25109E
|
|
MEYLE 33155210005
|
|
MEYLE 33155210005
|
|
MINTEX MDC1822
|
|
MINTEX MDC2179
|
|
MOTAQUIP LVBD1249Z
|
|
NATIONAL NBD1444
|
|
NK 205218
|
|
NK 315218
|
|
OPEN PARTS BDA236720
|
|
OPTIMAL BS8484
|
|
OPTIMAL HP58919
|
|
PAGID 54566
|
|
PILENGA V028
|
|
QUINTON HAZELL BDC5576
|
|
SASIC 6106153
|
|
sbs 1815205218
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
sbs 1815315218
|
|
SIMER D2012
|
|
SWAG 84929310
|
|
SWAG 84929310
|
|
TEXTAR 92156600
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRISCAN 812069119
|
|
TRISCAN 812069119
|
|
TRUSTING DF1223
|
|
TRW DF4741
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
TRW DF6684
51 €
-20%
40.8 €
|
|
VAICO V2480023
|
|
VALEO 197135
|
|
VEMA 98616
|
|
WAGNER WGR16201
|
|
ZIMMERMANN 230237800
|
|
FIAT 71742850
|
|
FIAT 71750162
|
|
SUZUKI 5531179J01
|
|
SUZUKI 5531179J01
|
|
SUZUKI 5531179J02
|
| Suzuki SX4 седан (GY) | 120 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 112 коня | бензин |
| Fiat SEDICI (FY_) | 120 коня | бензин |
| Fiat SEDICI (FY_) | 120 коня | бензин |
| Fiat SEDICI (FY_) | 135 коня | дизел |
| Fiat SEDICI (FY_) | 135 коня | дизел |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 112 коня | бензин |
| Suzuki SX4 S-Cross | 120 коня | бензин |
| Fiat SEDICI (FY_) | 120 коня | дизел |
| Fiat SEDICI (FY_) | 107 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 107 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | дизел |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 99 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 107 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | дизел |
| Suzuki SX4 S-Cross | 120 коня | дизел |
| Fiat SEDICI (FY_) | 120 коня | дизел |
| Fiat SEDICI (FY_) | 107 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 90 коня | дизел |
| Suzuki SX4 S-Cross | 120 коня | дизел |
| Suzuki SX4 седан (GY) | 107 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 120 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 135 коня | дизел |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 135 коня | дизел |
| Suzuki SX4 S-Cross | 120 коня | бензин |
| Suzuki SX4 седан (GY) | 120 коня | бензин |
| Suzuki SX4 (EY, GY) | 112 коня | бензин |
