спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC2412V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 47,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,5 mm |
| брой на дупките | 2 |
| външен диаметър | 320 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18177
|
|
ABE C30534ABE
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
APEC braking DSK2922
|
|
ASHIKA 600HH17
|
|
ATE 24012802581
|
|
BLUE PRINT ADG043180
55.39 €
-20%
44.31 €
|
|
BOSCH 0986479A21
|
|
Brake ENGINEERING DI956967
|
|
CAR 1421734
|
|
E.T.F. 192845
|
|
fri.tech. DF1538
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300546
75.43 €
-20%
60.35 €
|
|
JAPANPARTS DIH17
|
|
JAPKO 60H17
|
|
KAVO PARTS BR3269
|
|
KAWE 6143610
|
|
KAWE 6143610
|
|
LPR H2026V
|
|
METZGER 614361
|
|
METZGER 6143610
|
|
MEYLE 37155210026PD
|
|
MEYLE 37155210026PD
|
|
MINTEX MDC2343
|
|
MOTAQUIP LVBD1648
|
|
NATIONAL NBD1788
|
|
NIPPARTS N3300539
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
NK 203443
|
|
NK 313443
|
|
PAGID 55378PRO
|
|
PILENGA V1820
|
|
REMSA 614361
|
|
REMSA 6143610
|
|
ROADHOUSE 614361
|
|
ROADHOUSE 6143610
|
|
sbs 1815203443
|
|
sbs 1815313443
|
|
TEXTAR 92237803
|
|
TRISCAN 812043164
|
|
TRISCAN 812043164
|
|
TRUSTING DF1538
|
|
WOKING D6143610
|
|
ZIMMERMANN 285351920
|
|
HYUNDAI 517122T100
|
| Hyundai i40 CW (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 177 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 136 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 170 коня | бензин |
| Kia OPTIMA | 136 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 190 коня | бензин/ електро |
| Hyundai i40 (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 178 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 136 коня | дизел |
