спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC9143 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 80 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| външен диаметър | 300 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| кръг на дупките | 130 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2484
|
|
BORG & BECK BBD4621
|
|
JURATEK CIT117
|
|
KEY PARTS KBD4621
|
|
MOTAQUIP LVBD1287
|
|
NK 201946
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
NK 311946
|
|
QUINTON HAZELL BDC5594
|
|
sbs 1815201946
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
sbs 1815311946
|
|
ZIMMERMANN 230237620
|
|
CITROEN 424941
|
|
CITROEN 424941
|
|
CITROEN 424942
|
|
FIAT 51740250
|
|
FIAT 51749555
|
|
PEUGEOT 424941
|
|
PEUGEOT 424942
|
| Citroen JUMPER автобус | 101 коня | дизел |
| Citroen JUMPER автобус | 120 коня | дизел |
| Citroen JUMPER автобус | 157 коня | дизел |
| Citroen JUMPER кутия | 101 коня | дизел |
| Citroen JUMPER кутия | 120 коня | дизел |
| Citroen JUMPER кутия | 157 коня | дизел |
| Citroen JUMPER (бордова) платформа/ шаси | 101 коня | дизел |
| Citroen JUMPER (бордова) платформа/ шаси | 120 коня | дизел |
| Citroen JUMPER (бордова) платформа/ шаси | 157 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус | 101 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус | 120 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус | 156 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия | 101 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия | 120 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия | 156 коня | дизел |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси | 101 коня | дизел |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси | 120 коня | дизел |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси | 156 коня | дизел |
| Fiat DUCATO автобус (250, 290) | 100 коня | дизел |
| Fiat DUCATO автобус (250, 290) | 120 коня | дизел |
| Fiat DUCATO автобус (250, 290) | 158 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (250, 290) | 100 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (250, 290) | 120 коня | дизел |
| Fiat DUCATO кутия (250, 290) | 158 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (250, 290) | 100 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (250, 290) | 120 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (250, 290) | 158 коня | дизел |
| Fiat DUCATO (бордова) платформа/ шаси (250, 290) | 131 коня | дизел |
| Fiat DUCATO автобус (250, 290) | 136 коня | компресиран природен газ (метан) |
