спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2246 |
| диаметър | 275 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 82,6 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 63 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LEYLAND-DAF AAR5516
|
|
A.B.S. 16283
|
|
APEC braking DSK2061
|
|
APEC braking DSK2O61
|
|
BENDIX 561504
|
|
BENDIX 561504B
|
|
BENDIX 5615O4
|
|
BENDIX 5615O4B
|
|
Brake ENGINEERING 953340
|
|
Brake ENGINEERING 95334O
|
|
Brake ENGINEERING DI953340
|
|
Brake ENGINEERING DI95334O
|
|
BREMBO 09380330
|
|
BREMBO O938O33O
|
|
FEDERAL MOGUL RT3114
|
|
FERODO DDF380
157.16 €
-20%
125.73 €
|
|
FERODO DDF38O
|
|
FIRST LINE FBD024
|
|
FIRST LINE FBDO24
|
|
fri.tech. DF224
|
|
GIRLING 6018303
|
|
GIRLING 6O183O3
|
|
HP (ZEBRA) 52185
|
|
JURATEK LEY104
|
|
JURATEK LEY105
|
|
JURATEK LEY1O4
|
|
JURATEK LEY1O5
|
|
JURID 561504J
|
|
JURID 5615O4J
|
|
JURID 8290686
|
|
JURID 829O686
|
|
KOIVUNEN OY AAR5516
|
|
MINTEX MDC1685
|
|
MINTEX MDC446
|
|
MOTAQUIP VBD258
|
|
NATIONAL NBD187
|
|
NK 204023
|
|
NK 2O4O23
|
|
QUINTON HAZELL BDC4304
|
|
QUINTON HAZELL BDC4304P
|
|
QUINTON HAZELL BDC43O4
|
|
QUINTON HAZELL BDC43O4P
|
|
sbs 1815204023
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
sbs 18152O4O23
|
|
TRUSTING DF224
|
|
TRW DF1830
|
|
TRW DF1830T
|
|
TRW DF183O
|
|
TRW DF183OT
|
