спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2256 |
| диаметър | 243 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 54 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 39,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15526
|
|
ACDelco AC2366D
|
|
AP 19003
|
|
AP 19OO3
|
|
APEC braking DSK149
|
|
ASHIKA 6002232
|
|
ASHIKA 6OO2232
|
|
ATE 24011101041
|
|
ATE 24O111O1O41
|
|
ATE 411104
|
|
ATE 4111O4
|
|
BENDIX 333720
|
|
BENDIX 33372O
|
|
BENDIX 561298
|
|
BENDIX 561298B
|
|
BLUE PRINT ADT34311
|
|
BOSCH 0986478221
|
|
BOSCH O986478221
|
|
BRADI 1521014
|
|
BRADI 1521O14
|
|
Brake ENGINEERING 951149
|
|
Brake ENGINEERING DI951149
|
|
BREMBO 08311010
|
|
BREMBO O8311O1O
|
|
CAR 142925
|
|
FEDERAL MOGUL RT2882
|
|
FERODO DDF346
42.82 €
-20%
34.26 €
|
|
FIRST LINE FBD315
|
|
fri.tech. DF048
|
|
fri.tech. DFO48
|
|
FTE BS3559
|
|
HOLZHÄUSER 13466121
|
|
HP (ZEBRA) 55685
|
|
INTERBRAKE TY191P
|
|
JAPANPARTS DI232
|
|
JURID 561298J
|
|
JURID 8290328
|
|
JURID 8290328320
|
|
JURID 829O328
|
|
JURID 829O32832O
|
|
KAGER 370414
|
|
KAGER 37O414
|
|
KAVO PARTS BR9306
|
|
KAVO PARTS BR9306C
|
|
LEMFÖRDER 19935
|
|
LEMFÖRDER 1993501
|
|
LEMFÖRDER 19935O1
|
|
MINTEX MDC1099
|
|
MINTEX MDC1O99
|
|
MOTAQUIP VBD276
|
|
NATIONAL NBD243
|
|
NECTO WN563
|
|
NIPPARTS J3302032
63.03 €
-20%
50.43 €
|
|
NIPPARTS J33O2O32
|
|
NK 204512
|
|
NK 2O4512
|
|
PAGID 53605
|
|
PAGID 536O5
|
|
PEX 140540
|
|
PEX 14O54O
|
|
PILENGA 5343
|
|
QUINTON HAZELL BDC3559
|
|
REMSA 640300
|
|
REMSA 64O3OO
|
|
sbs 1815204512
|
|
sbs 18152O4512
|
|
sbs 815331255
|
|
TEXTAR 982000383
|
|
TEXTAR 982OOO383
|
|
TRISCAN 812013105
|
|
TRISCAN 812O131O5
|
|
TRUSTING DF048
25.31 €
-20%
20.25 €
|
|
TRUSTING DFO48
|
|
TRW DF1921
|
|
TRW DF1921T
|
|
UNIPART GBD652
|
|
TOYOTA 4351216030
|
|
TOYOTA 43512160301
|
|
TOYOTA 4351216031
|
|
TOYOTA 4351216050
|
|
TOYOTA 4351216O31
|
|
TOYOTA 4351216O3O
|
|
TOYOTA 4351216O3O1
|
|
TOYOTA 4351216O5O
|
| Toyota TERCEL (_L1_, _L2_) | 65 коня | бензин |
| Toyota TERCEL (AL2_) | 71 коня | бензин |
| Toyota TERCEL (AL2_) | 68 коня | бензин |
