спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2472 |
| диаметър | 240 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,7 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 58 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16163
|
|
APEC braking DSK191
|
|
ATE 24012401121
|
|
ATE 24O124O1121
|
|
BENDIX 561654
|
|
BENDIX 561654B
|
|
BRADI 1172125
|
|
Brake ENGINEERING 955010
|
|
Brake ENGINEERING 955O1O
|
|
Brake ENGINEERING DI955010
|
|
Brake ENGINEERING DI955116
|
|
Brake ENGINEERING DI955O1O
|
|
BRECO BS8246
|
|
BREMBO 09491420
|
|
BREMBO 09491434
|
|
BREMBO 09491440
|
|
BREMBO DP24010
|
|
BREMBO DP24O1O
|
|
BREMBO O949142O
|
|
BREMBO O9491434
|
|
BREMBO O949144O
|
|
E.T.F. 197974
|
|
FEDERAL MOGUL RT2528
|
|
FERODO DDF370
176.33 €
-20%
141.06 €
|
|
FERODO DDF37O
|
|
FIRST LINE FBD038
|
|
FIRST LINE FBDO38
|
|
FREMAX BD7974
|
|
fri.tech. DF259
|
|
GIRLING 6016201
|
|
GIRLING 6O162O1
|
|
HP (ZEBRA) 57479
|
|
JURID 561654J
|
|
JURID 8290668
|
|
JURID 829O668
|
|
KAGER 370182
|
|
KAGER 37O182
|
|
LEMFÖRDER 16832
|
|
MAGNETI MARELLI 353611721240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361172124O
|
|
MINTEX MDC461
|
|
MOTAQUIP VBD391
|
|
NATIONAL NBD053
|
|
NATIONAL NBDO53
|
|
NECTO WN656
|
|
NK 202530
|
|
NK 2O253O
|
|
PEX 140184
|
|
PEX 14O184
|
|
PILENGA V079
4.34 €
-20%
3.47 €
|
|
PILENGA VO79
|
|
QUINTON HAZELL BDC3821
|
|
QUINTON HAZELL BDC3821P
|
|
sbs 1815202530
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
sbs 18152O253O
|
|
TRUSTING DF259
|
|
TRW DF1620
|
|
TRW DF1620T
|
|
TRW DF162O
|
|
TRW DF162OT
|
|
UNIPART GBD736
|
|
VAICO V2580003
|
|
VAICO V258OOO3
|
|
FORD 1610869
|
|
FORD 161O869
|
|
FORD 5022679
|
|
FORD 5O22679
|
|
FORD 6077974
|
|
FORD 617443
|
|
FORD 6174443
|
|
FORD 6O77974
|
| Ford P 100 I | 73 коня | бензин |
| Ford P 100 II | 78 коня | бензин |
| Ford P 100 II | 75 коня | дизел |
