спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2527 |
| диаметър | 258 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой на дупките | 3 |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 29 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16035
31.42 €
-20%
25.14 €
|
|
A.B.S. 16O35
|
|
ACDelco AC2007D
|
|
ACDelco AC2OO7D
|
|
AP 14259
|
|
APEC braking DSK584
|
|
ATE 2401100198101
|
|
ATE 24O11OO1981O1
|
|
ATE 24011001981
|
|
ATE 24O11OO1981
|
|
ATE 410198
|
|
ATE 41O198
|
|
BENDIX 345048
|
|
BENDIX 345O48
|
|
BENDIX 561482
|
|
BENDIX 561482B
|
|
BOSCH 0986478751
|
|
BOSCH BD664
|
|
BOSCH O986478751
|
|
BRADI 1091814
|
|
BRADI 1O91814
|
|
Brake ENGINEERING 953590
|
|
Brake ENGINEERING 95359O
|
|
Brake ENGINEERING DI953540
|
|
Brake ENGINEERING DI95354O
|
|
Brake ENGINEERING DI953590
|
|
Brake ENGINEERING DI95359O
|
|
BRECO BS7399
|
|
BREMBO 08526510
|
|
BREMBO DP61038
|
|
BREMBO DP61O38
|
|
BREMBO O852651O
|
|
CAR 142143
|
|
CIFAM 800318
|
|
CIFAM 8OO318
|
|
E.T.F. 19P1170
|
|
E.T.F. 19P117O
|
|
FEDERAL MOGUL RT2972
|
|
FERODO DDF229
34.16 €
-20%
27.33 €
|
|
FIRST LINE FBD085
|
|
FIRST LINE FBDO85
|
|
fri.tech. DF174
|
|
FTE BS3648
|
|
GIRLING 6012233
|
|
GIRLING 6O12233
|
|
GRAF DF29318
|
|
HP (ZEBRA) 57317
|
|
INTERBRAKE CR221P
|
|
JURID 561482J
|
|
JURID 8290653
|
|
JURID 829O653
|
|
KAGER 370021
|
|
KAGER 37OO21
|
|
LPR C1221P
|
|
MAGNETI MARELLI 353610918140
|
|
MAGNETI MARELLI 35361O91814O
|
|
METELLI 230318
|
|
METELLI 23O318
|
|
MGA D1118
|
|
MINTEX MDC626
|
|
MINTEX MDC755
|
|
MOTAQUIP VBD536
|
|
NATIONAL NBD298
|
|
NECTO WN483
|
|
NK 201916
|
|
NK 2O1916
|
|
OPTIMAL BS1900
|
|
OPTIMAL BS19OO
|
|
PAGID 50609
|
|
PAGID 5O6O9
|
|
PEX 140124
|
|
PEX 14O124
|
|
PILENGA 5375
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC3648
|
|
REMSA 619000
|
|
REMSA 619OOO
|
|
REMSA 619000
|
|
REMSA 619OOO
|
|
ROADHOUSE 619000
|
|
ROADHOUSE 619OOO
|
|
sbs 1815201916
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
sbs 18152O1916
|
|
sbs 815272718
|
|
SEBRO 103029
|
|
SEBRO 1O3O29
|
|
TEXTAR 92054000
|
|
TEXTAR 92O54OOO
|
|
TEXTAR 982000540
|
|
TEXTAR 982OOO54O
|
|
TRUSTING DF174
|
|
TRW DF1223
|
|
TRW DF1223T
|
|
UNIPART GBD688
|
|
VALEO 185120
|
|
VALEO 18512O
|
|
VALEO 186131
|
|
VALEO 186415
|
|
WOKING P619000
|
|
WOKING P619OOO
|
|
CITROEN 95669226
|
|
CITROEN 96017878
|
|
CITROEN 96O17878
|
