спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2580 |
| диаметър | 214 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 33 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15584
|
|
ASHIKA 6008800
|
|
ASHIKA 6OO88OO
|
|
BENDIX 333733
|
|
BENDIX 561309
|
|
BENDIX 561309B
|
|
BENDIX 5613O9
|
|
BENDIX 5613O9B
|
|
BLUE PRINT ADK84302
26.96 €
-20%
21.57 €
|
|
BLUE PRINT ADK843O2
|
|
BRADI 1480314
|
|
BRADI 148O314
|
|
Brake ENGINEERING 951300
|
|
Brake ENGINEERING 9513OO
|
|
Brake ENGINEERING DI951300
|
|
Brake ENGINEERING DI9513OO
|
|
BREMBO 08979520
|
|
BREMBO O897952O
|
|
FEDERAL MOGUL RT3330
|
|
FEDERAL MOGUL RT333O
|
|
FIRST LINE FBD098
|
|
FIRST LINE FBDO98
|
|
fri.tech. DF861
|
|
HP (ZEBRA) 55580
|
|
HP (ZEBRA) 5558O
|
|
JAPANPARTS DI800
|
|
JAPANPARTS DI8OO
|
|
JURID 561309J
|
|
JURID 5613O9J
|
|
JURID 8290246
|
|
JURID 829O246
|
|
KAGER 370377
|
|
KAGER 37O377
|
|
KAVO PARTS BR8701
|
|
KAVO PARTS BR8701C
|
|
NATIONAL NBD620
|
|
NATIONAL NBD62O
|
|
PILENGA 5553
|
|
QUINTON HAZELL BDC3268
|
|
TEXTAR 982000409
|
|
TEXTAR 982OOO4O9
|
|
TRUSTING DF861
|
|
SUZUKI 5551178400
|
|
SUZUKI 5551178401
|
|
SUZUKI 55511784O1
|
|
SUZUKI 55511784OO
|
| Suzuki ALTO (SS80) | 39 коня | бензин |
