спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2678 |
| диаметър | 268 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 20 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16070
|
|
A.B.S. 16O7O
|
|
AP 24376
|
|
APEC braking DSK763
|
|
ASHIKA 6003346
|
|
ASHIKA 6OO3346
|
|
BENDIX 561393
|
|
BENDIX 561393B
|
|
BLUE PRINT ADM54345
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
BOSCH 0986478697
|
|
BOSCH O986478697
|
|
BRADI 1262024
|
|
BRADI 1262O24
|
|
Brake ENGINEERING 952530
|
|
Brake ENGINEERING 95253O
|
|
Brake ENGINEERING DI952530
|
|
Brake ENGINEERING DI95253O
|
|
Brake ENGINEERING DI953900
|
|
Brake ENGINEERING DI9539OO
|
|
BREMBO 09563510
|
|
BREMBO O956351O
|
|
CAR 142822
|
|
COMLINE ADC0456V
|
|
COMLINE ADCO456V
|
|
FEDERAL MOGUL RT2635
|
|
FERODO DDF608
|
|
FERODO DDF6O8
|
|
FIRST LINE FBD056
|
|
FIRST LINE FBDO56
|
|
fri.tech. DF484
|
|
HP (ZEBRA) 53874
|
|
INTERBRAKE MZ211V
|
|
JAPANPARTS DI346
|
|
KAGER 370074
|
|
KAGER 37OO74
|
|
KAVO PARTS BR4721
|
|
KAVO PARTS BR4721C
|
|
MINTEX MDC1095
|
|
MINTEX MDC1O95
|
|
NATIONAL NBD232
|
|
NECTO WN717
|
|
NIPPARTS J3303046
31.43 €
-20%
25.15 €
|
|
NIPPARTS J33O3O46
|
|
NK 203224
|
|
NK 2O3224
|
|
OPTIMAL BS7758
|
|
QUINTON HAZELL BDC4236
|
|
sbs 1815203224
30.99 €
-0%
30.99 €
|
|
sbs 18152O3224
|
|
TRUSTING DF484
|
|
TRW DF1432
|
|
TRW DF1432T
|
|
UNIPART GBD919
|
|
MAZDA SA3933251
|
|
MAZDA SA3933251A
|
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 63 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 63 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 82 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 95 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 64 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 64 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 82 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 71 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 71 коня | дизел |
