спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2711 |
| диаметър | 255 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 54 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 46 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16550
|
|
A.B.S. 1655O
|
|
AP 24430
|
|
AP 2443O
|
|
AP 24558
|
|
APEC braking DSK748
|
|
ASHIKA 6002282
|
|
ASHIKA 6OO2282
|
|
ATE 24012201781
|
|
ATE 24O122O1781
|
|
BENDIX 561607
|
|
BENDIX 561607B
|
|
BENDIX 5616O7
|
|
BENDIX 5616O7B
|
|
BLUE PRINT ADT34334
|
|
BLUE PRINT ADT34346
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
BOSCH 0986478724
|
|
BOSCH O986478724
|
|
BRADI 1526024
|
|
BRADI 1526O24
|
|
Brake ENGINEERING 955071
|
|
Brake ENGINEERING 955O71
|
|
Brake ENGINEERING DI955071
|
|
Brake ENGINEERING DI955O71
|
|
BREMBO 09571210
|
|
BREMBO 09671210
|
|
BREMBO 09680310
|
|
BREMBO O957121O
|
|
BREMBO O967121O
|
|
BREMBO O968O31O
|
|
CIFAM 800255
|
|
CIFAM 8OO255
|
|
FEDERAL MOGUL RT2779
|
|
FERODO DDF466
49.26 €
-20%
39.4 €
|
|
FIRST LINE FBD555
|
|
GRAF DF29255
|
|
HP (ZEBRA) 57382
|
|
INTERBRAKE TY621V
|
|
JAPANPARTS DI282
|
|
JURID 561607J
|
|
JURID 5616O7J
|
|
KAGER 370518
|
|
KAGER 37O518
|
|
KAVO PARTS BR9343
|
|
KAVO PARTS BR9343C
|
|
MINTEX MDC890
|
|
MINTEX MDC89O
|
|
NATIONAL NBD374
|
|
NECTO WN1003
|
|
NECTO WN1OO3
|
|
NIPPARTS J3302061
|
|
NIPPARTS J33O2O61
|
|
PAGID 53627
|
|
PEX 140569
|
|
PEX 14O569
|
|
QUINTON HAZELL BDC3817
|
|
TRW DF4531
|
|
UNIPART GBD1221
|
|
VALEO 186508
|
|
VALEO 1865O8
|
|
TOYOTA 4351220190
|
|
TOYOTA 4351220280
|
|
TOYOTA 4351220380
|
|
TOYOTA 4351220430
|
|
TOYOTA 4351220440
|
|
TOYOTA 435122O19O
|
|
TOYOTA 435122O28O
|
|
TOYOTA 435122O38O
|
|
TOYOTA 435122O43O
|
|
TOYOTA 435122O44O
|
| Toyota CELICA хетчбек (ST16_, AT16_) | 150 коня | бензин |
| Toyota CELICA хетчбек (ST16_, AT16_) | 140 коня | бензин |
| Toyota CELICA (AT16_, ST16_) | 150 коня | бензин |
| Toyota CELICA кабриолет (ST16_, AT16_) | 140 коня | бензин |
| Toyota CELICA кабриолет (ST16_, AT16_) | 150 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (AT18_, ST18_) | 156 коня | бензин |
| Toyota CELICA кабриолет (AT18_, ST18_) | 156 коня | бензин |
