спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2771 |
| диаметър | 284 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 45,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1244212312
|
|
MERCEDES-BENZ A1244212312
|
|
BENDIX 561876
|
|
BENDIX 561876B
|
|
Brake ENGINEERING 955479
|
|
Brake ENGINEERING DI955479
|
|
BREMBO 09592610
|
|
BREMBO 09592620
|
|
BREMBO O959261O
|
|
BREMBO O959262O
|
|
CAR 142447
|
|
CIFAM 800321
|
|
CIFAM 8OO321
|
|
FERODO DDF181
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FERODO DDF728
118.26 €
-20%
94.6 €
|
|
GRAF DF29321
|
|
JURID 561876J
208.63 €
-20%
166.91 €
|
|
KAGER 370557
|
|
KAGER 37O557
|
|
MAGNETI MARELLI 353612816240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361281624O
|
|
MINTEX MDC1376
|
|
NATIONAL NBD078
14.62 €
-20%
11.69 €
|
|
NATIONAL NBD651
|
|
NATIONAL NBDO78
|
|
NECTO WN1046
|
|
NECTO WN1O46
|
|
NECTO WN419
|
|
TEXTAR 982000603
|
|
TEXTAR 982OOO6O3
|
|
TRW DF2735
|
|
UNIPART GBD1207
|
|
UNIPART GBD12O7
|
|
VAICO V3080019
|
|
VAICO V3080029
|
|
VAICO V3O8OO19
|
|
VAICO V3O8OO29
|
| Mercedes E-CLASS (W124) | 136 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 180 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 180 коня | бензин |
