спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2773 |
| диаметър | 278 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 56 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1244230812
|
|
MERCEDES-BENZ 124423O812
|
|
MERCEDES-BENZ A1244230812
|
|
MERCEDES-BENZ A124423O812
|
|
A.B.S. 16258
|
|
APEC braking DSK317
|
|
ATE 2401240188102
|
|
ATE 24O124O1881O2
|
|
ATE 24012401881
|
|
ATE 24O124O1881
|
|
ATE 424188
|
|
BENDIX 561875
|
|
BENDIX 561875B
|
|
BOSCH 0986479133
|
|
BOSCH O986479133
|
|
Brake ENGINEERING 955360
|
|
Brake ENGINEERING 95536O
|
|
Brake ENGINEERING DI955360
|
|
Brake ENGINEERING DI95536O
|
|
CAR 1421015
|
|
CAR 1421O15
|
|
COMLINE ADC1647V
|
|
FTE BS4538
|
|
GIRLING 6043552
|
|
GIRLING 6O43552
|
|
HP (ZEBRA) 57523
|
|
JURID 561875J
|
|
MINTEX MDC1211
|
|
NATIONAL NBD649
|
|
PAGID 52129
|
|
QUINTON HAZELL BDC4538
|
|
QUINTON HAZELL BDC4538P
|
|
TEXTAR 92060100
|
|
TEXTAR 92O6O1OO
|
|
TRW DF4355
57.26 €
-20%
45.81 €
|
|
ZIMMERMANN 400143100
|
|
ZIMMERMANN 400143150
|
|
ZIMMERMANN 4OO14315O
|
|
ZIMMERMANN 4OO1431OO
|
| Mercedes E-CLASS (W124) | 279 коня | бензин |
