спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2775 |
| диаметър | 320 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 51 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1294211512
|
|
MERCEDES-BENZ 1294211612
|
|
MERCEDES-BENZ 1294211712
|
|
MERCEDES-BENZ 1294211512
|
|
MERCEDES-BENZ 1294211612
|
|
MERCEDES-BENZ 1294211712
|
|
MERCEDES-BENZ 129421171264
|
|
MERCEDES-BENZ 1294211812
|
|
MERCEDES-BENZ 129421181264
|
|
MERCEDES-BENZ A1294211512
|
|
MERCEDES-BENZ A1294211612
|
|
MERCEDES-BENZ A1294211712
|
|
MERCEDES-BENZ A1294211512
|
|
MERCEDES-BENZ A1294211612
|
|
MERCEDES-BENZ A1294211712
|
|
MERCEDES-BENZ A129421171264
|
|
MERCEDES-BENZ A1294211812
|
|
MERCEDES-BENZ A129421181264
|
|
A.B.S. 16256
|
|
A.B.S. 16257
|
|
BENDIX 561877
|
|
BENDIX 561877B
|
|
BENDIX 561878
|
|
BENDIX 561878B
|
|
BOSCH 0986478791
|
|
BOSCH 0986478792
|
|
BOSCH O986478791
|
|
BOSCH O986478792
|
|
Brake ENGINEERING 955361
|
|
Brake ENGINEERING 955362
|
|
Brake ENGINEERING DI955210
|
|
Brake ENGINEERING DI955211
|
|
Brake ENGINEERING DI95521O
|
|
Brake ENGINEERING DI955361
|
|
Brake ENGINEERING DI955361S
|
|
Brake ENGINEERING DI955362
|
|
Brake ENGINEERING DI955362S
|
|
fri.tech. DF318
|
|
fri.tech. DF319
|
|
FTE BS7063
|
|
FTE BS7O63
|
|
HP (ZEBRA) 57538
|
|
HP (ZEBRA) 57539
|
|
MEYLE 0155212070
|
|
MEYLE 0155212071
|
|
MEYLE O155212O71
|
|
MEYLE O155212O7O
|
|
MINTEX MDC1304
|
|
MINTEX MDC13O4
|
|
NATIONAL NBD652
|
|
NATIONAL NBD653
|
|
NATIONAL NBD940
|
|
NATIONAL NBD94O
|
|
PAGID 52130
|
|
PAGID 5213O
|
|
QUINTON HAZELL BDC4542
|
|
QUINTON HAZELL BDC4553
|
|
TRUSTING DF318
|
|
TRUSTING DF319
|
|
ZIMMERMANN 400143200
|
|
ZIMMERMANN 400143300
|
|
ZIMMERMANN 4OO1432OO
|
|
ZIMMERMANN 4OO1433OO
|
| Mercedes E-CLASS (W124) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 320 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 394 коня | бензин |
