спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2776 |
| диаметър | 300 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 58 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1294230312
|
|
MERCEDES-BENZ 129423031264
|
|
MERCEDES-BENZ 129423O312
|
|
MERCEDES-BENZ 129423O31264
|
|
MERCEDES-BENZ A1294230312
|
|
MERCEDES-BENZ A129423031264
|
|
MERCEDES-BENZ A129423O312
|
|
MERCEDES-BENZ A129423O31264
|
|
A.B.S. 16259
|
|
ATE 2401220218102
|
|
ATE 24O122O2181O2
|
|
ATE 24012202181
|
|
ATE 24O122O2181
|
|
ATE 422218
|
|
BENDIX 561879
|
|
BENDIX 561879B
|
|
BOSCH 0986478793
|
|
BOSCH O986478793
|
|
Brake ENGINEERING 955363
|
|
Brake ENGINEERING DI955212
|
|
Brake ENGINEERING DI955363
|
|
BREMBO 09A74221
|
|
BREMBO O9A74221
|
|
CAR 142385
|
|
HP (ZEBRA) 57540
|
|
HP (ZEBRA) 5754O
|
|
JURID 561879J
|
|
MINTEX MDC1215
|
|
NATIONAL NBD654
|
|
PAGID 52132
|
|
QUINTON HAZELL BDC4852
|
|
TEXTAR 92064200
|
|
TEXTAR 92O642OO
|
|
ZIMMERMANN 400143400
|
|
ZIMMERMANN 4OO1434OO
|
| Mercedes E-CLASS (W124) | 320 коня | бензин |
| Mercedes SL (R129) | 394 коня | бензин |
