спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2778 |
| диаметър | 235 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 45 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16225
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
ACDelco AC2535D
|
|
AP 14500
|
|
AP 145OO
|
|
APEC braking DSK173
|
|
ATE 2401120147102
|
|
ATE 24O112O1471O2
|
|
ATE 24011201471
|
|
ATE 24O112O1471
|
|
ATE 412147
|
|
BENDIX 561944
|
|
BENDIX 561944B
|
|
BLUE PRINT ADM54362
|
|
BOSCH 0986478252
|
|
BOSCH O986478252
|
|
BRADI 1265214
|
|
Brake ENGINEERING 955287
|
|
Brake ENGINEERING DI955287
|
|
BREMBO 08579610
|
|
BREMBO O857961O
|
|
CIFAM 800620
|
|
CIFAM 8OO62O
|
|
COMLINE ADC1047V
34.35 €
-20%
27.48 €
|
|
COMLINE ADC1O47V
|
|
FEDERAL MOGUL RT3016
|
|
FEDERAL MOGUL RT3O16
|
|
FERODO DDF564
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
FIRST LINE FBD430
|
|
FIRST LINE FBD43O
|
|
FTE BS4389
|
|
GIRLING 6026683
|
|
GIRLING 6O26683
|
|
GRAF DF29620
|
|
GRAF DF2962O
|
|
HP (ZEBRA) 57480
|
|
HP (ZEBRA) 5748O
|
|
JURID 561944J
|
|
KAGER 370308
|
|
KAGER 370463
|
|
KAGER 37O3O8
|
|
KAGER 37O463
|
|
KAVO PARTS BR4733
|
|
KAVO PARTS BR4733C
|
|
MGA D1107
|
|
MGA D11O7
|
|
MINTEX MDC654
|
|
NATIONAL NBD602
|
|
NATIONAL NBD6O2
|
|
NECTO WN628
|
|
NK 203225
|
|
NK 2O3225
|
|
PAGID 52008
|
|
PAGID 52OO8
|
|
PEX 140288
|
|
PEX 14O288
|
|
QUINTON HAZELL BDC4389
|
|
QUINTON HAZELL BSF4389
|
|
REMSA 605400
|
|
REMSA 605400
|
|
REMSA 6O54OO
|
|
REMSA 6O54OO
|
|
ROADHOUSE 605400
|
|
ROADHOUSE 6O54OO
|
|
ROULUNDS BRAKING D2535
|
|
sbs 1815203225
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
sbs 18152O3225
|
|
sbs 815222206
|
|
sbs 8152222O6
|
|
TEXTAR 92066600
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
TEXTAR 92O666OO
|
|
TEXTAR 982000666
|
|
TEXTAR 982OOO666
|
|
TRW DF2668
|
|
TRW DF2668T
|
|
UNIPART GBD940
|
|
UNIPART GBD94O
|
|
VAICO V1040034
|
|
VAICO V1O4OO34
|
|
VALEO 186453
|
|
WOKING P605400
|
|
WOKING P6O54OO
|
|
ZIMMERMANN 370306300
|
|
ZIMMERMANN 37O3O63OO
|
|
MAZDA DB0Y33251
|
|
MAZDA DB0Y33251B
|
|
MAZDA DB0Y33251C
|
|
MAZDA DBOY33251
|
|
MAZDA DBOY33251B
|
|
MAZDA DBOY33251C
|
| Mazda 121 II (DB) | 53 коня | бензин |
| Mazda 121 II (DB) | 72 коня | бензин |
