спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG2870 |
| диаметър | 270 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 77 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569207
|
|
VAUXHALL 5692O7
|
|
VAUXHALL 90442651
|
|
VAUXHALL 9O442651
|
|
A.B.S. 16262
|
|
AP 14501
|
|
AP 145O1
|
|
APEC braking DSK765
|
|
ATE 2401100253102
|
|
ATE 24O11OO2531O2
|
|
ATE 24011002531
|
|
ATE 24O11OO2531
|
|
ATE 410253
|
|
ATE 41O253
|
|
BENDIX 561695
|
|
BENDIX 561695B
|
|
BRADI 1341855
|
|
Brake ENGINEERING 955256
|
|
Brake ENGINEERING DI955256
|
|
BRECO BS7479
|
|
BREMBO 08574820
|
|
BREMBO O857482O
|
|
CAR 142486
|
|
FERODO DDF561
64.12 €
-20%
51.3 €
|
|
FERODO DRF561
|
|
FREMAX BD9207
|
|
FREMAX BD92O7
|
|
FTE BS4635
|
|
GIRLING 6026644
|
|
GIRLING 6O26644
|
|
HP (ZEBRA) 57507
|
|
HP (ZEBRA) 575O7
|
|
JURID 561695J
|
|
LEMFÖRDER 22227
|
|
LEMFÖRDER 2222701
|
|
LEMFÖRDER 22227O1
|
|
MAGNETI MARELLI 353613418550
|
|
MAGNETI MARELLI 35361341855O
|
|
MINTEX MDC1069
|
|
MINTEX MDC1O69
|
|
MINTEX MDC694
|
|
MOTAQUIP VBE159
|
|
NATIONAL NBD601
|
|
NATIONAL NBD6O1
|
|
NECTO WN624
|
|
NK 203626
|
|
NK 2O3626
|
|
PAGID 52410
|
|
PAGID 5241O
|
|
PEX 140431
|
|
PEX 14O431
|
|
QUINTON HAZELL BDC4635
|
|
QUINTON HAZELL BSF4635
|
|
REMSA 625100
|
|
REMSA 6251OO
|
|
REMSA 625100
|
|
REMSA 6251OO
|
|
ROADHOUSE 625100
|
|
ROADHOUSE 6251OO
|
|
sbs 1815203626
66.75 €
-0%
66.75 €
|
|
sbs 18152O3626
|
|
SEBRO 105167
|
|
SEBRO 1O5167
|
|
TEXTAR 92066300
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TEXTAR 92O663OO
|
|
TEXTAR 982000663
|
|
TEXTAR 982OOO663
|
|
TRW DF2664
|
|
TRW DF2664T
|
|
UNIPART GBD971
|
|
VAICO V4040012
|
|
VAICO V4O4OO12
|
|
VALEO 186489
|
|
VALEO 186578
|
|
WOKING P625100
|
|
WOKING P6251OO
|
|
ZIMMERMANN 430146900
|
|
ZIMMERMANN 43O1469OO
|
|
OPEL 569207
|
|
OPEL 5692O7
|
|
OPEL 90442651
|
|
OPEL 9O442651
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 204 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 204 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
