спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3031 |
| диаметър | 269 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 64 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16205
|
|
A.B.S. 162O5
|
|
ACDelco AC2520D
|
|
ACDelco AC252OD
|
|
APEC braking DSK344
|
|
Brake ENGINEERING 955540
|
|
Brake ENGINEERING 95554O
|
|
Brake ENGINEERING DI955540
|
|
Brake ENGINEERING DI95554O
|
|
fri.tech. DF060
|
|
fri.tech. DFO6O
|
|
HP (ZEBRA) 57689
|
|
MINTEX MDC1241
|
|
NATIONAL NBD711
|
|
PAGID 53951
|
|
PILENGA V865
|
|
QUINTON HAZELL BDC4846
|
|
QUINTON HAZELL BDC5096
|
|
QUINTON HAZELL BDC5O96
|
|
TRW DF4252
|
|
AUDI 4A0615601B
|
|
AUDI 4AO6156O1B
|
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 114 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 116 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 174 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 193 коня | бензин |
