спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3053 |
| диаметър | 278 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24,1 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 53 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16209
|
|
A.B.S. 162O9
|
|
AP 24492
|
|
APEC braking DSK684
|
|
BRADI 1174624
|
|
Brake ENGINEERING 955271
|
|
Brake ENGINEERING DI955271
|
|
BREMBO 09579510
|
|
BREMBO O957951O
|
|
CAR 142245
|
|
FERODO DDF618
|
|
FTE BS4368
|
|
GIRLING 6026771
|
|
GIRLING 6O26771
|
|
HP (ZEBRA) 57593
|
|
MAGNETI MARELLI 353611746240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361174624O
|
|
MINTEX MDC842
|
|
MOTAQUIP VBD588
|
|
NATIONAL NBD507
|
|
NATIONAL NBD5O7
|
|
NECTO WN747
|
|
NK 202538
|
|
NK 2O2538
|
|
PAGID 51029
|
|
PAGID 51O29
|
|
PEX 140204
|
|
PEX 14O2O4
|
|
QUINTON HAZELL BDC4368
|
|
QUINTON HAZELL BDC4368P
|
|
REMSA 647010
|
|
REMSA 647O1O
|
|
sbs 1815202538
|
|
sbs 18152O2538
|
|
TRW DF2677
|
|
TRW DF2677T
|
|
UNIPART GBD762
|
|
WOKING P647010
|
|
WOKING P647O1O
|
|
FORD 5024373
|
|
FORD 5O24373
|
|
FORD 91GX1125AA
|
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 195 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I седан (GGE) | 195 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I комби (GGE) | 195 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II (GFR, GGR) | 207 коня | бензин |
| Ford SCORPIO II комби (GNR, GGR) | 207 коня | бензин |
