спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3085 |
| диаметър | 274 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 45 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16456
|
|
APEC braking DSK318
|
|
BLUE PRINT ADM54351
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
BOSCH 0986478996
|
|
BOSCH O986478996
|
|
Brake ENGINEERING 955763
|
|
Brake ENGINEERING DI955763
|
|
fri.tech. DF1036
|
|
fri.tech. DF1O36
|
|
HP (ZEBRA) 57687
|
|
KAGER 370647
|
|
KAGER 37O647
|
|
KAVO PARTS BR4739
|
|
KAVO PARTS BR4739C
|
|
MINTEX MDC1310
|
|
MINTEX MDC131O
|
|
NATIONAL NBD845
|
|
NIPPARTS J3303063
64.9 €
-20%
51.92 €
|
|
NIPPARTS J33O3O63
|
|
NK 203258
|
|
NK 2O3258
|
|
OPTIMAL BS7776
|
|
QUINTON HAZELL BDC4875
|
|
sbs 1815203258
37.32 €
-0%
37.32 €
|
|
sbs 18152O3258
|
|
TRUSTING DF1036
|
|
TRUSTING DF1O36
|
|
MAZDA B01C3325X
|
|
MAZDA BO1C3325X
|
| Mazda 323 F V (BA) | 144 коня | бензин |
