спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3143 |
| диаметър | 279 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 51 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90542180
|
|
VAUXHALL 9O54218O
|
|
A.B.S. 16917
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
APEC braking DSK2046
|
|
APEC braking DSK2O46
|
|
ATE 2401110133102
|
|
ATE 24O111O1331O2
|
|
ATE 24011101331
|
|
ATE 24O111O1331
|
|
ATE 411133
|
|
BENDIX 562161B
|
|
BOSCH 0986478487
|
|
BOSCH O986478487
|
|
BRADI 1343354
|
|
BRADI 1343355
|
|
Brake ENGINEERING 955680
|
|
Brake ENGINEERING 95568O
|
|
Brake ENGINEERING DI955680
|
|
Brake ENGINEERING DI95568O
|
|
BREMBO 1343354
|
|
FTE BS4798
|
|
GIRLING 6040494
|
|
GIRLING 6O4O494
|
|
HP (ZEBRA) 57778
|
|
JURID 562161J
|
|
MEYLE 6155236040
|
|
MEYLE 6155236O4O
|
|
MINTEX MDC1070
|
|
MINTEX MDC1O7O
|
|
MOTAQUIP VBE200
|
|
MOTAQUIP VBE2OO
|
|
NATIONAL NBD896
|
|
NK 203636
|
|
NK 2O3636
|
|
PAGID 50275
|
|
PAGID 5O275
|
|
PEX 140446
|
|
PEX 14O446
|
|
PILENGA 5771
|
|
QUINTON HAZELL BDC4798
|
|
QUINTON HAZELL BDC4798P
|
|
QUINTON HAZELL BSF4798
|
|
sbs 1815203636
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
sbs 18152O3636
|
|
TEXTAR 92099800
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
TEXTAR 92O998OO
|
|
TRW DF4041
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
TRW DF4049
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRW DF4049T
|
|
TRW DF4O41
|
|
TRW DF4O49
|
|
TRW DF4O49T
|
|
VAICO V4040029
|
|
VAICO V4O4OO29
|
|
WOKING P671900
|
|
WOKING P6719OO
|
|
ZIMMERMANN 430148600
|
|
ZIMMERMANN 43O1486OO
|
|
CHEVROLET 18021354
|
|
CHEVROLET 18O21354
|
|
OPEL 569107
|
|
OPEL 569110
|
|
OPEL 56911O
|
|
OPEL 5691O7
|
|
OPEL 9195294
|
| Opel SINTRA | 141 коня | бензин |
| Opel SINTRA | 201 коня | бензин |
| Opel SINTRA | 116 коня | дизел |
| Chevrolet ALERO | 141 коня | бензин |
| Chevrolet ALERO | 177 коня | бензин |
