спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3144 |
| диаметър | 277 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70,6 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 52 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90542181
|
|
VAUXHALL 9O542181
|
|
A.B.S. 16916
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
ACDelco AC2458D
|
|
APEC braking DSK805
|
|
APEC braking DSK8O5
|
|
ATE 2401320110102
|
|
ATE 24O132O11O1O2
|
|
ATE 24013201101
|
|
ATE 24O132O11O1
|
|
ATE 432110
|
|
ATE 43211O
|
|
BENDIX 562160
|
|
BENDIX 562160B
|
|
BENDIX 56216O
|
|
BENDIX 56216OB
|
|
BOSCH 0986478486
|
|
BOSCH O986478486
|
|
BRADI 1342924
|
|
Brake ENGINEERING 955679
|
|
Brake ENGINEERING DI955679
|
|
BREMBO 09737610
|
|
BREMBO 09737611
|
|
BREMBO 09737614
|
|
BREMBO O9737611
|
|
BREMBO O9737614
|
|
BREMBO O973761O
|
|
E.T.F. 199057
|
|
E.T.F. 199O57
|
|
FERODO DDF1030
208.61 €
-20%
166.89 €
|
|
FERODO DDF1O3O
|
|
FTE BS4797
|
|
GIRLING 6040411
|
|
GIRLING 6O4O411
|
|
HP (ZEBRA) 57779
|
|
JURID 562160J
|
|
JURID 56216OJ
|
|
KAGER 370079
|
|
KAGER 37OO79
|
|
MINTEX MDC1071
|
|
MINTEX MDC1O71
|
|
MOTAQUIP VBE115
|
|
NATIONAL NBD895
|
|
NECTO WN1080
|
|
NECTO WN1O8O
|
|
NK 203634
|
|
NK 2O3634
|
|
OPTIMAL BS5810
|
|
OPTIMAL BS581O
|
|
PAGID 50233
|
|
PAGID 5O233
|
|
PEX 140442
|
|
PEX 14O442
|
|
PILENGA V371
|
|
QUINTON HAZELL BDC4797
|
|
QUINTON HAZELL BDC4797P
|
|
QUINTON HAZELL BSF4797
|
|
sbs 1815203634
42.45 €
-0%
42.45 €
|
|
sbs 18152O3634
|
|
TEXTAR 92091500
|
|
TEXTAR 92O915OO
|
|
TRW DF4041
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
TRW DF4041T
|
|
TRW DF4O41
|
|
TRW DF4O41T
|
|
UNIPART GBD1169
|
|
VAICO V4080038
|
|
VAICO V4O8OO38
|
|
ZIMMERMANN 430147900
|
|
ZIMMERMANN 43O1479OO
|
|
OPEL 18021359
|
|
OPEL 18O21359
|
|
OPEL 569019
|
|
OPEL 569057
|
|
OPEL 569O19
|
|
OPEL 569O57
|
|
OPEL 90542181
|
|
OPEL 9195293
|
|
OPEL 9O542181
|
| Opel SINTRA | 141 коня | бензин |
| Opel SINTRA | 201 коня | бензин |
| Opel SINTRA | 116 коня | дизел |
