спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3154 |
| диаметър | 266 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 67 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16274
|
|
APEC braking DSK2456
|
|
ASHIKA 6107702
|
|
ASHIKA 61O77O2
|
|
BLUE PRINT ADS74319
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
BOSCH 0986478800
|
|
BOSCH O9864788OO
|
|
BRADI 1471764
|
|
Brake ENGINEERING 955225
|
|
Brake ENGINEERING DI955225
|
|
BREMBO 09914710
|
|
BREMBO O991471O
|
|
COMLINE ADC0810V
|
|
COMLINE ADCO81OV
|
|
FEDERAL MOGUL DDF680
|
|
FEDERAL MOGUL DDF68O
|
|
FERODO DDF680
164.12 €
-20%
131.3 €
|
|
FERODO DDF68O
|
|
fri.tech. DF683
|
|
FTE BS4642
|
|
GIRLING 6040332
|
|
GIRLING 6O4O332
|
|
HP (ZEBRA) 57590
|
|
HP (ZEBRA) 5759O
|
|
JAPANPARTS DP702
|
|
JAPANPARTS DP7O2
|
|
KAGER 370942
|
|
KAGER 37O942
|
|
KAVO PARTS BR8214
|
|
KAVO PARTS BR8214C
|
|
MAGNETI MARELLI 353614717640
|
|
MAGNETI MARELLI 35361471764O
|
|
MINTEX MDC877
|
|
NATIONAL NBD542
|
|
NIPPARTS J3317002
40.13 €
-20%
32.1 €
|
|
NIPPARTS J3317OO2
|
|
NK 204411
|
|
NK 2O4411
|
|
OPTIMAL BS7978
|
|
PAGID 54421
|
|
PEX 140519
|
|
PEX 14O519
|
|
QUINTON HAZELL BDC4642
|
|
QUINTON HAZELL BDC4642P
|
|
sbs 1815204411
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
sbs 18152O4411
|
|
TRUSTING DF683
|
|
TRW DF4033
|
|
TRW DF4033T
|
|
TRW DF4O33
|
|
TRW DF4O33T
|
|
SUBARU 26310AA111
|
|
SUBARU 26310AA112
|
|
SUBARU 26310AA150
|
|
SUBARU 2631OAA111
|
|
SUBARU 2631OAA112
|
|
SUBARU 2631OAA15O
|
| Subaru LEGACY I (BC) | 200 коня | бензин |
| Subaru LEGACY I комби (BC, BJF) | 200 коня | бензин |
| Subaru LEGACY II (BD, BG) | 128 коня | бензин |
| Subaru LEGACY II комби (BD, BG) | 128 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA купе (GFC) | 115 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 115 коня | бензин |
| Subaru LEGACY II (BD, BG) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY II комби (BD, BG) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY III комби (BE, BH) | 156 коня | бензин |
| Subaru LEGACY III (BE, BH) | 156 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 125 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 218 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 165 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 165 коня | бензин |
