спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3275 |
| диаметър | 239 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 39 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16630
|
|
A.B.S. 1663O
|
|
ACDelco AC2356D
|
|
BOSCH 0986478894
|
|
BOSCH O986478894
|
|
Brake ENGINEERING 955567
|
|
Brake ENGINEERING DI955567
|
|
CIFAM 800742
|
|
CIFAM 8OO742
|
|
GRAF DF29742
|
|
HP (ZEBRA) 57712
|
|
MINTEX MDC1282
|
|
NATIONAL NBD793
|
|
PAGID 50224
|
|
PAGID 5O224
|
|
PILENGA 5256
|
|
PILENGA 5258
|
|
QUINTON HAZELL BDC4957
|
|
TRW DF4137
|
|
VAICO V1040069
|
|
VAICO V1O4OO69
|
|
ZIMMERMANN 100124800
|
|
ZIMMERMANN 1OO1248OO
|
|
VW 1H0615601
|
|
VW 1HO6156O1
|
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 190 коня | бензин |
