спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3335 |
| диаметър | 258 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 49 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16936
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
ACDelco AC2527D
|
|
AP 25031
|
|
AP 25O31
|
|
APEC braking DSK2156
|
|
ATE 24012401731
|
|
ATE 24O124O1731
|
|
BLUE PRINT ADG04338
75.02 €
-20%
60.02 €
|
|
BLUE PRINT ADGO4338
|
|
BOSCH 0986479008
|
|
BOSCH 0986479019
|
|
BOSCH O986479O19
|
|
BOSCH O986479OO8
|
|
BRADI 1265724
|
|
Brake ENGINEERING 955896
|
|
Brake ENGINEERING DI955896
|
|
Brake ENGINEERING DI956023
|
|
Brake ENGINEERING DI956O23
|
|
BREMBO 09A25010
|
|
BREMBO O9A25O1O
|
|
FERODO DDF1418
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FREMAX BD3248
|
|
fri.tech. DF799
|
|
HP (ZEBRA) 57802
|
|
HP (ZEBRA) 578O2
|
|
KAGER 370289
|
|
KAGER 37O289
|
|
KAVO PARTS BR4203
|
|
KAVO PARTS BR4203C
|
|
KAVO PARTS BR42O3
|
|
MINTEX MDC1468
|
|
MOTAQUIP VBE311
|
|
NATIONAL NBD1021
|
|
NATIONAL NBD1O21
|
|
NIPPARTS J3300307
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
NIPPARTS J3300308
|
|
NIPPARTS J33OO3O7
|
|
NIPPARTS J33OO3O8
|
|
NK 203502
|
|
NK 2O35O2
|
|
PAGID 50306
|
|
PAGID 5O3O6
|
|
sbs 1815203502
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
sbs 18152O35O2
|
|
TRUSTING DF799
|
|
TRW DF4084
|
|
TRW DF4171
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
TRW DF4O84
|
|
KIA 0K9AA33251C
|
|
KIA 0K9AA33251
|
|
KIA 0K9AA33251A
|
|
KIA OK9AA33251C
|
|
KIA OK9AA33251
|
|
KIA OK9AA33251A
|
| Kia CLARUS (K9A) | 116 коня | бензин |
| Kia CLARUS (K9A) | 133 коня | бензин |
| Kia CLARUS комби (GC) | 116 коня | бензин |
| Kia CLARUS комби (GC) | 133 коня | бензин |
| Kia CARENS I (FC) | 110 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 105 коня | бензин |
