спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3336 |
| диаметър | 261 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 40 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16911
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
APEC braking DSK2085
|
|
APEC braking DSK2O85
|
|
ATE 24011003081
|
|
ATE 24O11OO3O81
|
|
BLUE PRINT ADC44351
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
BLUE PRINT ADG04336
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
BLUE PRINT ADGO4336
|
|
BOSCH 0986479018
|
|
BOSCH O986479O18
|
|
BRADI 1265155
|
|
Brake ENGINEERING 955942
|
|
Brake ENGINEERING DI955942
|
|
BREMBO 08946610
|
|
BREMBO O894661O
|
|
FERODO DDF1395
60.33 €
-20%
48.27 €
|
|
FERODO DDF1412
|
|
fri.tech. DF898
|
|
FTE BS5003
|
|
FTE BS5OO3
|
|
GIRLING 6040834
|
|
GIRLING 6O4O834
|
|
HP (ZEBRA) 57803
|
|
HP (ZEBRA) 578O3
|
|
HP (ZEBRA) 58150
|
|
HP (ZEBRA) 5815O
|
|
KAGER 370893
|
|
KAGER 37O893
|
|
KAVO PARTS BR4204
|
|
KAVO PARTS BR4204C
|
|
KAVO PARTS BR42O4
|
|
MINTEX MDC1409
|
|
MINTEX MDC14O9
|
|
MOTAQUIP VBD1023
|
|
MOTAQUIP VBD1O23
|
|
NATIONAL NBD1022
|
|
NATIONAL NBD1O22
|
|
NIPPARTS J3310305
25.46 €
-20%
20.37 €
|
|
NIPPARTS J3310307
|
|
NIPPARTS J331O3O5
|
|
NIPPARTS J331O3O7
|
|
NK 203503
|
|
NK 2O35O3
|
|
PAGID 50307
|
|
PAGID 5O3O7
|
|
QUINTON HAZELL BDC5003
|
|
QUINTON HAZELL BDC5OO3
|
|
ROADHOUSE 681300
|
|
ROADHOUSE 6813OO
|
|
sbs 1815203503
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
sbs 18152O35O3
|
|
TRUSTING DF898
|
|
TRW DF4083
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
TRW DF4O83
|
|
KIA 0K09AA26251
|
|
KIA 0K09AA26251B
|
|
KIA 0K09AA26251C
|
|
KIA 0K9AA26251
|
|
KIA 0K9AA26251A
|
|
KIA 0K9AA26251B
|
|
KIA 0K9AA26251C
|
|
KIA OK9AA26251
|
|
KIA OK9AA26251A
|
|
KIA OK9AA26251B
|
|
KIA OK9AA26251C
|
|
KIA OKO9AA26251
|
|
KIA OKO9AA26251B
|
|
KIA OKO9AA26251C
|
| Kia CLARUS (K9A) | 116 коня | бензин |
| Kia CLARUS (K9A) | 133 коня | бензин |
| Kia CLARUS комби (GC) | 116 коня | бензин |
| Kia CLARUS комби (GC) | 133 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 105 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 126 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 113 коня | дизел |
| Kia CARENS II (FJ) | 139 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 140 коня | дизел |
