спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3365 |
| диаметър | 254 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24,3 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 78,51 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 42,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16195
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
APEC braking DSK656
|
|
ATE 24012401311
|
|
ATE 24O124O1311
|
|
BOSCH 0986478160
|
|
BOSCH O98647816O
|
|
BRADI 1175024
|
|
BRADI 1175O24
|
|
Brake ENGINEERING 955527
|
|
Brake ENGINEERING DI955527
|
|
BREMBO 09696710
|
|
BREMBO 09696714
|
|
BREMBO O9696714
|
|
BREMBO O969671O
|
|
COMLINE ADC1204V
|
|
COMLINE ADC12O4V
|
|
FEBI BILSTEIN 05647
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
FEBI BILSTEIN O5647
|
|
FERODO DDF848
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FERODO FQR848
|
|
GIRLING 6016221
|
|
GIRLING 6027861
|
|
GIRLING 6O16221
|
|
GIRLING 6O27861
|
|
GRAF DF29459
|
|
HP (ZEBRA) 57758
|
|
KAGER 370210
|
|
KAGER 37O21O
|
|
LEMFÖRDER 17826
|
|
LEMFÖRDER 1782602
|
|
LEMFÖRDER 17826O2
|
|
MAGNETI MARELLI 353611740240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361174O24O
|
|
MAGNETI MARELLI 353611750240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361175O24O
|
|
MINTEX MDC996
|
|
NATIONAL NBD304
0 €
-100%
21.26 €
|
|
NATIONAL NBD3O4
|
|
NECTO WN848
|
|
NK 202547
|
|
NK 2O2547
|
|
REMSA 651810
|
|
REMSA 65181O
|
|
sbs 1815202547
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
sbs 18152O2547
|
|
TRW DF2786
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
TRW DF2786BP
|
|
UNIPART GBD1040
|
|
UNIPART GBD1O4O
|
|
WOKING P651810
|
|
WOKING P65181O
|
|
FORD 1514234
|
|
FORD 5029815
|
|
FORD 5209815
|
|
FORD 52O9815
|
|
FORD 5O29815
|
|
FORD 95VX1125AA
|
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 75 коня | дизел |
