спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3366 |
| диаметър | 270 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24,3 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 78,51 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 42,9 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16196
63.48 €
-20%
50.78 €
|
|
APEC braking DSK673
|
|
ATE 24012401321
|
|
ATE 24O124O1321
|
|
BOSCH 0986478166
|
|
BOSCH O986478166
|
|
BRADI 1175124
|
|
Brake ENGINEERING 955528
|
|
Brake ENGINEERING DI955528
|
|
BREMBO 09695910
|
|
BREMBO DP24013
|
|
BREMBO DP24014
|
|
BREMBO DP24O13
|
|
BREMBO DP24O14
|
|
BREMBO O969591O
|
|
CIFAM 800458
|
|
CIFAM 8OO458
|
|
COMLINE ADC1205V
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
COMLINE ADC12O5V
|
|
FEBI BILSTEIN 05646
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
FEBI BILSTEIN O5646
|
|
FERODO DDF849
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FERODO FQR849
|
|
GIRLING 6016231
|
|
GIRLING 6027851
|
|
GIRLING 6O16231
|
|
GIRLING 6O27851
|
|
GRAF DF29458
|
|
HP (ZEBRA) 57844
|
|
KAGER 370144
|
|
KAGER 37O144
|
|
LEMFÖRDER 16844
|
|
LEMFÖRDER 1684401
|
|
LEMFÖRDER 16844O1
|
|
MAGNETI MARELLI 353611741240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361174124O
|
|
MAGNETI MARELLI 353611751240
|
|
MAGNETI MARELLI 35361175124O
|
|
MINTEX MDC997
|
|
NATIONAL NBD305
|
|
NATIONAL NBD3O5
|
|
NK 202548
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
NK 2O2548
|
|
REMSA 651910
|
|
REMSA 65191O
|
|
sbs 1815202548
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
sbs 18152O2548
|
|
TRW DF2785
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
UNIPART GBD1039
|
|
UNIPART GBD1O39
|
|
UNIPART GDB1039
|
|
UNIPART GDB1O39
|
|
WOKING P651910
|
|
FORD 1514235
|
|
FORD 5029816
|
|
FORD 5209816
|
|
FORD 52O9816
|
|
FORD 5O29816
|
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 116 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 75 коня | дизел |
