спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3387 |
| диаметър | 304 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16906
|
|
A.B.S. 169O6
|
|
ACDelco AC2531D
|
|
AP 24697V
|
|
APEC braking DSK975
|
|
ATE 2401280120102
|
|
ATE 24O128O12O1O2
|
|
ATE 24012801201
|
|
ATE 24O128O12O1
|
|
ATE 428120
|
|
ATE 42812O
|
|
BENDIX 562108
|
|
BENDIX 562108B
|
|
BENDIX 5621O8
|
|
BENDIX 5621O8B
|
|
BOSCH 0986478703
|
|
BOSCH O9864787O3
|
|
Brake ENGINEERING 955853
|
|
Brake ENGINEERING DI955853
|
|
BREMBO 09684310
|
|
BREMBO 09684311
|
|
BREMBO FD064000
|
|
BREMBO FDO64OOO
|
|
BREMBO FS064000
|
|
BREMBO FSO64OOO
|
|
BREMBO O9684311
|
|
BREMBO O968431O
|
|
CAR 142159
|
|
CIFAM 800500
|
|
CIFAM 8OO5OO
|
|
FERODO DDF1002
99.28 €
-20%
79.42 €
|
|
FERODO DDF1OO2
|
|
FERODO DRF1002
|
|
FERODO DRF1OO2
|
|
fri.tech. DF936
|
|
FTE BS4675
|
|
GIRLING 6040711
|
|
GIRLING 6O4O711
|
|
GRAF DF29500
|
|
GRAF DF295OO
|
|
HP (ZEBRA) 57831
|
|
JURID 562108J
|
|
JURID 5621O8J
|
|
MAGNETI MARELLI 353610024250
|
|
MAGNETI MARELLI 35361OO2425O
|
|
METELLI 230500
|
|
METELLI 23O5OO
|
|
MGA D1300
|
|
MGA D13OO
|
|
MINTEX MDC1357
|
|
MOTAQUIP VBE116
|
|
NATIONAL NBD917
|
|
NECTO WN922
|
|
NK 202332
|
|
NK 2O2332
|
|
OPTIMAL BS5590
|
|
OPTIMAL BS559O
|
|
PAGID 50942
|
|
PAGID 5O942
|
|
PEX 140018
|
|
PEX 14OO18
|
|
PILENGA V043
|
|
PILENGA VO43
|
|
QUINTON HAZELL BDC4675
|
|
QUINTON HAZELL BDC4675P
|
|
ROULUNDS BRAKING D2531
|
|
sbs 1815202332
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
sbs 18152O2332
|
|
TEXTAR 92092900
|
|
TEXTAR 92O929OO
|
|
TRUSTING DF936
|
|
TRW DF4071
|
|
TRW DF4O71
|
|
UNIPART GBD1131
|
|
FIAT 46465088
|
|
FIAT 46465O88
|
|
FIAT 46479532
|
|
FIAT 71738914
|
| Fiat COUPE (FA/175) | 147 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 220 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 154 коня | бензин |
