спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3402 |
| диаметър | 256 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 41 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569058
|
|
VAUXHALL 569O58
|
|
VAUXHALL 90497303
|
|
VAUXHALL 9117676
|
|
VAUXHALL 9O4973O3
|
|
A.B.S. 16951
36.27 €
-20%
29.02 €
|
|
ACDelco AC2380D
|
|
ACDelco AC238OD
|
|
AP 15374
|
|
APEC braking DSK2798
|
|
ATE 2401110141102
|
|
ATE 24O111O1411O2
|
|
ATE 24011101411
|
|
ATE 24O111O1411
|
|
ATE 411141
|
|
BENDIX 562068
|
|
BENDIX 562068B
|
|
BENDIX 562O68
|
|
BENDIX 562O68B
|
|
BOSCH 0986478880
|
|
BOSCH O98647888O
|
|
BRADI 1343014
|
|
BRADI 1343O14
|
|
Brake ENGINEERING 955821
|
|
Brake ENGINEERING DI955821
|
|
BREMBO 08763710
|
|
BREMBO O876371O
|
|
CIFAM 800627
|
|
CIFAM 8OO627
|
|
E.T.F. 199058
|
|
E.T.F. 199O58
|
|
FERODO DDF1040
92.54 €
-20%
74.03 €
|
|
FERODO DDF1O4O
|
|
FERODO DRF1040
|
|
FERODO DRF1O4O
|
|
FREMAX BD9058
|
|
FREMAX BD9O58
|
|
fri.tech. DF658
|
|
FTE BS4812
|
|
GIRLING 6040411
|
|
GIRLING 6040433
|
|
GIRLING 6O4O411
|
|
GIRLING 6O4O433
|
|
GRAF DF29627
|
|
HP (ZEBRA) 57814
|
|
JURID 562068J
|
|
JURID 562O68J
|
|
KAGER 370476
|
|
KAGER 37O476
|
|
MAGNETI MARELLI 353613430140
|
|
MAGNETI MARELLI 35361343O14O
|
|
MEYLE 6155216021
|
|
MEYLE 6155216O21
|
|
MGA D1338
|
|
MINTEX MDC1361
|
|
NATIONAL NBD923
|
|
NECTO WN1062
|
|
NECTO WN1O62
|
|
NK 203632
|
|
NK 2O3632
|
|
PAGID 52434
|
|
PEX 140443
|
|
PEX 14O443
|
|
PILENGA 5763
|
|
QUINTON HAZELL BDC4812
|
|
QUINTON HAZELL BDC4812P
|
|
QUINTON HAZELL BSF4812
|
|
ROULUNDS BRAKING D2380
|
|
ROULUNDS BRAKING D238O
|
|
sbs 1815203632
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
sbs 18152O3632
|
|
sbs 815252517
|
|
TEXTAR 92091700
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TEXTAR 92O917OO
|
|
TOPRAN 205522
|
|
TOPRAN 2O5522
|
|
TRUSTING DF658
|
|
TRW DF4043
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
TRW DF4O43
|
|
VAICO V4040028
|
|
VAICO V4O4OO28
|
|
VALEO 186591
|
|
WOKING D680000
|
|
WOKING D68OOOO
|
|
WOKING P680000
|
|
WOKING P68OOOO
|
|
ZIMMERMANN 430148100
|
|
ZIMMERMANN 43O1481OO
|
|
OPEL 569058
|
|
OPEL 569O58
|
|
OPEL 9117676
|
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 65 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 65 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 65 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 75 коня | бензин |
